•  
 
Współpraca


Węgrowska edycja Netex Cup 2015 za nami!
W sobotę 08 sierpnia br. na plaży Nad Zalewem w Węgrowie odbyła się druga odsłonaTurnieju Plażowej Piłki Siatkowej Netex Cup 2015.
Turniej organizowany jest przez firmę Resport Mazury.
W węgrowskim turnieju wzięło udział 6 par kobiecych, które rywalizowały na dwóch boiskach w systemie „każdy z każdym”. Każda z ekip miała do rozegrania po 5 meczy.

W rywalizacji na boisku najlepiej z przeciwniczkami oraz z upałem poradziła sobie para z Białegostoku w składzie Urszula Iwaniuk i Paulina Żukowska. Na drugim miejscu podium uplasowała się para Aneta Jaron i Chromińska Martyna reprezentujące Mińsk Mazowiecki. Trzecie miejsce wywalczyły zawodniczki Wyszkowa w składzie Gryc Magdalena i Badyda Julia.

Zawodniczki startujące w turnieju otrzymały puchary i medale oraz wiele nagród, które fundowali sponsorzy imprezy.

Więcej zdjeć z imprezy znajdziecie w naszej galerii lub na FB

Kolejna odsłona turnieju - Netex Cup już za rok i ponownie zagościmy na plaży w Mrągowie oraz w Węgrowie. Dodajmy, że Węgrów to siedziba firmy sponsora głównego tegorocznej edycji turnieju – firmy Netex, producenta siatek do wszystkich sportów.

Przy tej okazji składamy również serdeczne podziękowania pozostałym sponsorom i partnerom, którzy wspomagają organizację tegorocznej edycji turnieju.
Kontakt
Usługi ubezpieczeniowe
Sport-Rekreacja

Cybul Waldemar

ul. Plutonowa 3a/12
11-700 Mrągowo
tel./fax 89 741 53 31
tel. kom. 604 276 482
e-mail: resport.mazury@wp.pl
e-mail: wcybul@wp.pl

Napisz do nas!

Resport Mazury Cup