•  
 
Współpraca


Wiosenny turniej siatkówki dla BARTOSZEK z Bartoszyc

W sobotę 14 kwietnia br, w hali sportowej w Rynie, został rozegrany IV Wiosenny Turniej Siatkówki Kobiet. Organizatorem turnieju była nasza firma - Resport Mazury oraz SSiR Ryn.

W tegorocznym turnieju, udział wzięło cztery drużyny. Miasto z nad Czosu reprezentowały: ATUT Mrągowo, mistrzynie tegorocznej edycji MLPS, trenowane przez Marka Gruszyczyńskiego. Resport Mazury Team, zespół, który uplasował się na III miejscu MLPS oraz najmłodsza ekipa turnieju  - drużyna MUKS Omega, którą trenuje Asia Ratajczyk. Czwartą ekipa była drużyna „Bartoszek” z Bartoszyc.

Zespoły rozlosowały kolejność ustawienia i grały swoje mecze „każdy z każdym. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów. Wygrana 2:0 punktowana była za 3 punkty, wygrana 2:1 za 2 punkty dla zespołu wygranego i 1 dla przegranego.

W klasyfikacji końcowej turnieju, najlepszą ekipą, która pogodziła drużyny z Mrągowa okazała się drużyna „Bartoszek” Bartoszyce, która zdobyła komplet 9 punktów, wygrywając wszystkie swoje mecze w dwóch setach. Drugie miejsce wywalczyła ekipa Resport Mazury Team Mrągowo, a trzecie przypadło zawodniczkom drużyny MUKS Omega. Na czwartym miejscu turniej zakończyła ekipa ATUT Mrągowo, która nie zaliczy tego turnieju do udanych. Dziewczynom z ATUT-a nie udało się ugrać ani jednego seta.

Organizatorzy wyróżnili także najlepsze zawodniczki. Na wyróżnienie swoją postawą na boisku zasłużyły między innymi:

Najlepiej grającą zawodniczką w obronie została Korotko Ewelina – Resport Mazury Team. Najlepszą rozgrywającą turnieju  została Polonis Karolina – MUKS Omega Mrągowo. Najlepiej zagrywającą zawodniczka turnieju została Ratajczyk Joanna – ATUT Mrągowo. Najlepiej punktującą  zawodniczką turnieju była Łukasiewicz Izabela – „Bartoszki” Bartoszyce. Za MVP tegorocznego turnieju została uznana Sosińska Karmen – Resport Mazury Team.

Najlepsze drużyny odebrały puchary sportowe i  nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów oraz pamiątkowe dyplomy. Wyróżnione zawodniczki otrzymały także nagrody rzeczowe.

Wyniki poszczególnych meczy w załączniku, zdjęcia w galerii.

Waldemar Cybul

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kontakt
Usługi ubezpieczeniowe
Sport-Rekreacja

Cybul Waldemar

ul. Plutonowa 3a/12
11-700 Mrągowo
tel./fax 89 741 53 31
tel. kom. 604 276 482
e-mail: resport.mazury@wp.pl
e-mail: wcybul@wp.pl

Napisz do nas!

Resport Mazury Cup