•  
 
Współpraca


Turniej Mixtów w ramach Resport Mazury CUP2012 już za nami

Przy pięknej słonecznej pogodzie po wielu deszczowych dniach odbyła się pierwsza edycja turniejuQiuk Plast R - Resort Mazury Cup 2012. W turnieju rozegranym na boiskach mrągowskiej ekomariny wzięło udział dwanaście par w kategorii mixtów. Zawodnicy i zawodniczki walczyli o premiowane nagrodami sześć miejsc w systemie „brazylijskim”, do dwóch przegranych meczy.

Po trwającej cały dzień rywalizacji, na pierwszym miejscu podium uplasowała się para z Płocka w składzie: Daria Woźniak i Tomasz Maziarek. Drugie miejsce po przegranej walce finałowej rozgrywce przypadło parze z Olsztyna, w składzie: Magdalena Krogulska i Arkadiusz Mickun. W pojedynku o trzecie miejsce na przeciw siebie stanęła para z Olsztyna a ich przeciwnikami była para gdańsko-bartoszycka. Po bardzo zaciętym pojedynku, który zakończył się wynikiem 21:19 na ostatnim miejscu podium uplasowała się ekipa w składzie – Aleksandra Fota i Mateusz Czunkiewicz. Czwarte miejsce zajęła para składzie - Dorota Kaniuka i Paweł Grzesik. Szóstkę par, które wywalczyły atrakcyjne nagrody uzupełnili: Paulina Antoszkiewicz i Tomasz Górka z Olsztyna oraz Marta Dołęgowska i Adrian Dykty z Dobrego Miasta.

Najlepsze pary turnieju mixtów otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora generalnego – firmę Abpol Company S.A. oraz innych sponsorów turnieju.
Kolejny turniej Resport Mazury Cup 2011 odbędzie się już 04 sierpnia od godziny 10.00 na mrągowskiej ekomarinie. Tym razem w turnieju zaprezentują się pary męskie. Finał tegorocznych rozgrywek zaplanowany jest na 01 września. W ostatnim turnieju zagrają panie oraz zostanie rozegrany turniej rodzinny. Gościem specjalnym turnieju będzie znany siatkarz kadry narowej – Paweł Papke.

Zapraszam do obejżenia zdjęć w galerii.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kontakt
Usługi ubezpieczeniowe
Sport-Rekreacja

Cybul Waldemar

ul. Plutonowa 3a/12
11-700 Mrągowo
tel./fax 89 741 53 31
tel. kom. 604 276 482
e-mail: resport.mazury@wp.pl
e-mail: wcybul@wp.pl

Napisz do nas!

Resport Mazury Cup