•

Współpraca

Turniej Mixtów w ramach Resport Mazury CUP2012 już za nami

Przy pięknej słonecznej pogodzie po wielu deszczowych dniach odbyła się pierwsza edycja turniejuQiuk Plast R - Resort Mazury Cup 2012. W turnieju rozegranym na boiskach mrągowskiej ekomariny wzięło udział dwanaście par w kategorii mixtów. Zawodnicy i zawodniczki walczyli o premiowane nagrodami sześć miejsc w systemie „brazylijskim”, do dwóch przegranych meczy.

Po trwającej cały dzień rywalizacji, na pierwszym miejscu podium uplasowała się para z Płocka w składzie: Daria Woźniak i Tomasz Maziarek. Drugie miejsce po przegranej walce finałowej rozgrywce przypadło parze z Olsztyna, w składzie: Magdalena Krogulska i Arkadiusz Mickun. W pojedynku o trzecie miejsce na przeciw siebie stanęła para z Olsztyna a ich przeciwnikami była para gdańsko-bartoszycka. Po bardzo zaciętym pojedynku, który zakończył się wynikiem 21:19 na ostatnim miejscu podium uplasowała się ekipa w składzie – Aleksandra Fota i Mateusz Czunkiewicz. Czwarte miejsce zajęła para składzie - Dorota Kaniuka i Paweł Grzesik. Szóstkę par, które wywalczyły atrakcyjne nagrody uzupełnili: Paulina Antoszkiewicz i Tomasz Górka z Olsztyna oraz Marta Dołęgowska i Adrian Dykty z Dobrego Miasta.

Najlepsze pary turnieju mixtów otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora generalnego – firmę Abpol Company S.A. oraz innych sponsorów turnieju.
Kolejny turniej Resport Mazury Cup 2011 odbędzie się już 04 sierpnia od godziny 10.00 na mrągowskiej ekomarinie. Tym razem w turnieju zaprezentują się pary męskie. Finał tegorocznych rozgrywek zaplanowany jest na 01 września. W ostatnim turnieju zagrają panie oraz zostanie rozegrany turniej rodzinny. Gościem specjalnym turnieju będzie znany siatkarz kadry narowej – Paweł Papke.