•  
 
Współpraca


Ryńska Gala Siatkówki
RESPORT Mazury oraz Stowarzyszenie Sportowe i Rekreacyjne w Rynie zapraszają na Ryńską Galę Siatkówki


Turniej odbędzie się 04 kwietnia 2009r. w hali sportowej w Rynie.Nagrody finansowe Turnieju to 400, 100, 50 zł dla najlepszych zespołów.Organizatorzy przewidują ciepły poczęstunek dla zespołów, napoje oraz wspaniały siatkarski turniej. Zasady uczestnictwa w turnieju, sprawy organizacyjne oraz dokumenty startowe zawarte są w załącznikach.
II Memoriał im. Zbyszka Harasima zakończony
W sobotę 28 lutego w hali sportowej w Rynie odbył się II Memoriał im. Zbyszka Harasima. W tegorocznym turnieju Halowej Piłki Nożnej - "Super Puchar Powiatów", wzięły udział najlepsze zespoły z powiatów mrągowskiego i giżyckiego wyłonione w rozgrywkach lokalnych piłki halowej.
II Memoriał im. Zbyszka Harasima
Serdecznie zapraszamy sympatyków halowej piłki nożnej na II Memoriał im. Zbyszka Harasima - poświęcony pamięci zmarłego działacza sportowego z Rynu.


W Turnieju Halowej Piłki Nożnej - "Super Puchar Powiatów" - biorą udział najlepsze zespoły z powiatów mrągowskiego i giżyckiego wyłonione w rozgrywkach miejskich piłki halowej.


Tegoroczny turniej został zaplanowany na (sobotę) 28 lutego 2009r., rozpoczęcie o godz. 13.00 - wstęp wolny.
Otwarty Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
W sobotę 21 lutego 2009r. na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 został zorganizowany Otwarty Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Organizatorami turnieju była Firma RESPORT Mazury i Starostwo Powiatowe w Mrągowie.W rozgrywkach wzięło udział sześć zespołów z Mrągowa: Straż Pożarna, Mrągowia, Boże, Drink Team, Oldboye, Extra Boże.


W galerii dostępne zdjęcia z turnieju
Kontakt
Usługi ubezpieczeniowe
Sport-Rekreacja

Cybul Waldemar

ul. Plutonowa 3a/12
11-700 Mrągowo
tel./fax 89 741 53 31
tel. kom. 604 276 482
e-mail: resport.mazury@wp.pl
e-mail: wcybul@wp.pl

Napisz do nas!

Resport Mazury Cup